Luk
Logo for FC Uzhhorod

Om FC Uzhhorod

Land: Ukraine


Turneringer med deltagelse af FC Uzhhorod

Turnering Placering Form
1. Division #15
er ubesejret 3 kampe i træk


Se flere relaterede nyheder om FC Uzhhorod fra nyhedsarkivet

Nyheder om FC Uzhhorod

Vi har ingen ingen relaterede nyheder.



Vis hele kampprogrammet

Fuldt kampprogram

FC Uzhhorod
FC Prykarpattia 1981
0 – 6
24. juli 18:00
1. runde
Metalist Kharkiv
FC Uzhhorod
3 – 1
1. august 17:45
2. runde
FC Uzhhorod
Obolon-Brovar
0 – 2
9. august 16:30
3. runde
Volyn
FC Uzhhorod
1 – 1
13. august 17:30
4. runde
FC Uzhhorod
VPK-Ahro Shevchenkivka
1 – 3
22. august 16:30
5. runde
FC Kramatorsk
FC Uzhhorod
3 – 2
28. august 14:30
6. runde
FC Uzhhorod
Polissya Zhytomyr
0 – 2
5. september 12:15
7. runde
Kryvbas
FC Uzhhorod
5 – 0
12. september 14:30
8. runde
FC Uzhhorod
Nyva Ternopil
0 – 2
20. september 15:15
9. runde
FC Hirnyk-Sport
FC Uzhhorod
0 – 0
26. september 12:15
10. runde
FC Uzhhorod
FC Kremin Kremenchuk
2 – 0
2. oktober 12:15
11. runde
FC Uzhhorod
MFK Mykolaiv
0 – 0
2. oktober 16:00
11. runde
Ahrobiznes Volochysk
FC Uzhhorod
1 – 1
7. oktober 14:30
12. runde
FC Uzhhorod
FC Podillya Khmelnytskyi
0 – 1
12. oktober 12:15
13. runde
Alians
FC Uzhhorod
2 – 3
17. oktober 14:30
14. runde
FC Uzhhorod
FC Minaj
0 – 0
23. oktober 16:00
15. runde
FC Uzhhorod
Olimpik Donetsk
1 – 3
24. oktober 14:30
15. runde
FC Prykarpattia 1981
FC Uzhhorod
3 – 1
30. oktober 14:30
16. runde
FC Uzhhorod
Metalist Kharkiv
0 – 2
7. november 13:15
17. runde
Obolon-Brovar
FC Uzhhorod
0 – 1
15. november 17:30
18. runde
FC Uzhhorod
Volyn
1 – 0
20. november 13:15
19. runde
VPK-Ahro Shevchenkivka
FC Uzhhorod
1 – 1
28. november 13:15
20. runde
FC Uzhhorod
FC Kramatorsk
vs
19. marts 16:00
21. runde
Polissya Zhytomyr
FC Uzhhorod
vs
26. marts 16:00
22. runde
FC Uzhhorod
Kryvbas
vs
2. april 16:00
23. runde
Nyva Ternopil
FC Uzhhorod
vs
9. april 16:00
24. runde
FC Uzhhorod
FC Hirnyk-Sport
vs
16. april 16:00
25. runde
FC Kremin Kremenchuk
FC Uzhhorod
vs
23. april 16:00
26. runde
MFK Mykolaiv
FC Uzhhorod
0 – 0
23. april 16:00
26. runde
FC Uzhhorod
Ahrobiznes Volochysk
vs
30. april 16:00
27. runde
FC Podillya Khmelnytskyi
FC Uzhhorod
vs
7. maj 16:00
28. runde
FC Uzhhorod
Alians
vs
14. maj 16:00
29. runde
FC Minaj
FC Uzhhorod
0 – 0
21. maj 16:00
30. runde
Olimpik Donetsk
FC Uzhhorod
vs
21. maj 16:00
30. runde