LeoVegas.dk ready? betfair Casino Casino24 Advertisement

Tirsdag 25. september

Start Kamp Turnering Kanal
20:00 Espanyol – Eibar La Liga
20:30 Bayern München – Augsburg Bundesliga
20:45 Wolverhampton – Leicester Capital One Cup
21:00 Real Sociedad – Rayo Vallecano La Liga
21:00 Inter – Fiorentina Serie A
22:00 Atletico Madrid – SD Huesca La Liga

Onsdag 26. september

Start Kamp Turnering Kanal
18:30 Aarhus Fremad – AGF Sydbank Pokalen
19:00 Udinese – Lazio Serie A
20:00 Leganes – Barcelona La Liga
20:00 Athletic Club – Villarreal La Liga
20:30 RB Leipzig – Stuttgart Bundesliga
20:45 Arsenal – Brentford Capital One Cup
20:45 Liverpool – Chelsea Capital One Cup
21:00 Atalanta – Torino Serie A
21:00 Cagliari – Sampdoria Serie A
21:00 Genoa – Chievo Serie A
21:00 Juventus – Bologna Serie A
21:00 Napoli – Parma Serie A
21:00 Roma – Frosinone Serie A
22:00 Valencia – Celta Vigo La Liga
22:00 Sevilla – Real Madrid La Liga

Torsdag 27. september

Start Kamp Turnering Kanal
16:45 Viby IF – FC København Sydbank Pokalen
19:00 SPAL 2013 – Sassuolo Serie A
19:30 Hillerød – Brøndby IF Sydbank Pokalen
20:00 Alaves – Getafe La Liga
20:00 Valladolid – Levante La Liga
21:00 Empoli – AC Milan Serie A
22:00 Girona – Real Betis La Liga

Fredag 28. september

Start Kamp Turnering Kanal
19:00 Vejle Boldklub – Randers FC Superligaen
20:30 Hertha Berlin – Bayern München Bundesliga
21:00 Rayo Vallecano – Espanyol La Liga

Lørdag 29. september

Start Kamp Turnering Kanal
13:00 Real Sociedad – Valencia La Liga
13:30 West Ham – Manchester United Premier League
15:00 Roma – Lazio Serie A
16:00 FC Midtjylland – Hobro Superligaen
16:00 Huddersfield – Tottenham Premier League
16:15 Barcelona – Athletic Club La Liga
17:15 Nice – Paris SG Ligue 1
18:00 Juventus – Napoli Serie A
18:30 Chelsea – Liverpool Premier League
18:30 Eibar – Sevilla La Liga
20:30 Inter – Cagliari Serie A
20:45 Real Madrid – Atletico Madrid La Liga
21:30 Chicago Fire – Los Angeles FC Major League Soccer

Søndag 30. september

Start Kamp Turnering Kanal
04:00 LA Galaxy – Vancouver Whitecaps Major League Soccer
12:00 Vendsyssel – FC København Superligaen
12:00 SD Huesca – Girona La Liga
12:30 Bologna – Udinese Serie A
14:00 Esbjerg fB – AGF Superligaen
14:45 Lyngby – HB Køge NordicBet Liga
15:00 Chievo – Torino Serie A
15:00 Fiorentina – Atalanta Serie A
15:00 Frosinone – Genoa Serie A
16:00 AaB – OB Superligaen
16:15 Villarreal – Valladolid La Liga
16:45 Feyenoord – Vitesse Æresdivisionen
17:00 Cardiff – Burnley Premier League
18:00 Brøndby IF – AC Horsens Superligaen
18:00 Parma – Empoli Serie A
18:30 Levante – Alaves La Liga
19:00 New York Red Bulls – Atlanta United Major League Soccer
20:00 Molde – Rosenborg Eliteserien
20:30 Sassuolo – AC Milan Serie A
20:45 Real Betis – Leganes La Liga

Mandag 1. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
19:00 FC Nordsjælland – SønderjyskE Superligaen
20:30 Sampdoria – SPAL 2013 Serie A
21:00 Celta Vigo – Getafe La Liga

Torsdag 4. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
18:55 Bordeaux – FC København Europa League
18:55 Qarabag FK – Arsenal Europa League
21:00 Chelsea – Videoton FC Europa League

Fredag 5. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
20:30 Torino – Frosinone Serie A
21:00 Athletic Club – Real Sociedad La Liga

Lørdag 6. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
13:00 Girona – Eibar La Liga
15:00 Cagliari – Bologna Serie A
16:00 Brighton – West Ham Premier League
16:00 Fulham – Arsenal Premier League
16:00 Liverpool – Manchester City Premier League
16:15 Getafe – Levante La Liga
18:00 Udinese – Juventus Serie A
18:30 Alaves – Real Madrid La Liga
20:30 Empoli – Roma Serie A
20:45 Leganes – Rayo Vallecano La Liga
21:00 Montreal Impact – Columbus Crew Major League Soccer
23:00 Toronto FC – Vancouver Whitecaps Major League Soccer

Søndag 7. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
12:00 Hobro – FC Nordsjælland Superligaen
12:00 Valladolid – SD Huesca La Liga
12:30 Genoa – Parma Serie A
14:00 AC Horsens – Esbjerg fB Superligaen
15:00 Atalanta – Sampdoria Serie A
15:00 Lazio – Fiorentina Serie A
15:00 AC Milan – Chievo Serie A
16:00 FC København – Randers FC Superligaen
16:15 Atletico Madrid – Real Betis La Liga
18:00 Napoli – Sassuolo Serie A
18:30 Sevilla – Celta Vigo La Liga
18:30 Espanyol – Villarreal La Liga
19:00 DC United – Chicago Fire Major League Soccer
20:30 SPAL 2013 – Inter Serie A
20:45 Valencia – Barcelona La Liga

Torsdag 11. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
20:45 Polen – Portugal UEFA Nations League A
20:45 Rusland – Sverige UEFA Nations League B

Fredag 12. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
18:00 Danmark U21 – Polen U21 EM U21
20:00 Tyskland U21 – Norge U21 EM U21
20:45 Belgien – Schweiz UEFA Nations League A
20:45 Kroatien – England UEFA Nations League A

Lørdag 13. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
15:00 Slovakiet – Tjekkiet UEFA Nations League B
18:00 Norge – Slovenien UEFA Nations League C
20:00 Minnesota United – Colorado Rapids Major League Soccer
20:45 Holland – Tyskland UEFA Nations League A
20:45 Irland – Danmark UEFA Nations League B
22:55 DC United – FC Dallas Major League Soccer

Søndag 14. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
18:00 Rusland – Tyrkiet UEFA Nations League B
20:45 Polen – Italien UEFA Nations League A

Mandag 15. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
20:45 Island – Schweiz UEFA Nations League A
20:45 Spanien – England UEFA Nations League A

Tirsdag 16. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
18:00 Danmark U21 – Færøerne U21 EM U21
18:15 Tyskland U21 – Irland U21 EM U21
20:45 Frankrig – Tyskland UEFA Nations League A
20:45 Danmark – Østrig Venskabskampe

Søndag 21. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
14:00 Randers FC – SønderjyskE Superligaen
16:00 Vejle Boldklub – FC København Superligaen

Torsdag 25. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
18:55 FC København – Slavia Prag Europa League

Søndag 28. oktober

Start Kamp Turnering Kanal
14:00 Randers FC – Esbjerg fB Superligaen
16:00 FC København – AGF Superligaen

Torsdag 15. november

Start Kamp Turnering Kanal
20:45 Belgien – Island UEFA Nations League A
20:45 Kroatien – Spanien UEFA Nations League A

Fredag 16. november

Start Kamp Turnering Kanal
20:45 Holland – Frankrig UEFA Nations League A
20:45 Wales – Danmark UEFA Nations League B

Lørdag 17. november

Start Kamp Turnering Kanal
18:00 Tyrkiet – Sverige UEFA Nations League B
20:45 Italien – Portugal UEFA Nations League A

Søndag 18. november

Start Kamp Turnering Kanal
15:00 England – Kroatien UEFA Nations League A
20:45 Schweiz – Belgien UEFA Nations League A

Mandag 19. november

Start Kamp Turnering Kanal
20:45 Tyskland – Holland UEFA Nations League A
20:45 Danmark – Irland UEFA Nations League B

Tirsdag 20. november

Start Kamp Turnering Kanal
20:45 Portugal – Polen UEFA Nations League A
20:45 Sverige – Rusland UEFA Nations League B
Advertisement